Średnie wykształcenie w rok – bez wychodzenia z domu. Bądkowo

Bądkowo Pozostałe kursy, szkolenia, szkoły

projektowanie stron internetowych Bądkowo Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Bądkowo Dodaj baner na strony

Praca w Holandii na produkcji – bonus 90 euro , iphone 8 dla kierowców !

Bądkowo Holandia Bądkowo

Rozpocznij pracę w Holandii!

Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Holandii, iphone 8 dla kierowców.

Gwarancja godzin!!!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

Oferujemy:

- cotygodniowe wypłaty przelewane na Twoje konto

- zakwaterowanie i transport do pracy

- opieka i pomoc polskich koordynatorów

- dodatki za prace zmianowa

- bonus w wysokości 90 euro

- praca bez stawki wiekowej

- możesz być naszym kierowcą a otrzymasz iphone 8 po 5 przepracowanych tygodniach

Obowiązki:

- pakowanie sortowanie owoców egzotycznych

- mycie , ciecie warzyw

- dbanie o czystość w miejscu pracy

- obsługa maszyn do pakowania

Wymagania:

- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy -  nie jest to warunek  konieczny

- sprawność fizyczna

- chęć do pracy

Pomagamy w organizacji transportu z Polski do Holandii.

Jeśli ta oferta zainteresowała Cię zadzwoń!

Agnieszka +48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com

Karina +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033  job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Częstochowa z certyfikatem 18450 ( KRAZ)